Meist

Devori Kaubanduse AS on asutatud 1995 aastal. Üheks meie põhitegevusalaks on autovärvide ja sellega seonduvate materjalide müük. Lisaks kauplustele ja personaalsele müügile oleme nüüd avanud uue müügikanali, e-poe. Loodetavasti saame oma kliente veelgi mitmekülgsemalt ja paremini teenindada. Lisaks kaupadele soovime pakkuda lisaväärtust automaalrile kasuliku info, nagu segamissuhete kalkulaatorid, värvikoodi lipiku leidmise juhend jms, avaldamisega.
Suurematest kaubagruppides tooksime välja järgnevad:

 DeBeer autovärvid

DeBeer - Autovärvide tootja on sihiks võtnud oma toodete arengus kvaliteedi, tõhususe ja tasuvuse. Eesmärgiks on säilitada erinevate süsteemide lihtsus kuid mitte kaotada kvaliteedilt. Tänu miinimumini viidud erinevate komponentide, lakkide, lahustite ja kõvendite arvule on väiksemad kulutused kogu süsteemile ja tänu selle lihtsusele garanteeritud hea kvaliteet.
Kõik tooted on vastavusse viidud ISO-9001 sertifikaadiga, mis sümboliseerib soovi tagada kvaliteeti kõrgeimal tasemel.

DeBeer - Vesivärv

WaterBase Series 900 - vesilahustuv värv, mis vastab täielikult LOÜ direktiivi nõuetele, kasutatuna koos HS lakiga. Sari sisaldab laias valikus põhikomponente, mis teevad võimalikuks segada nii metallik-, pärlmutter- kui ka tavalisi pinnavärve. Süsteemi lihtsus tagab alati suurepärase tulemuse.

Täiendav info tootja kodulehelt: www.de-beer.com

Valspar tööstusvärvid

MI ja IC tööstusvärvid on mõeldud erinevate metalltoodete  värvimiseks. Toonivalik on väga lai, sisaldades RAL- kui ka kõiki autovärvi toone.

Täiendav info tootja kodulehelt: www.de-beer.com 

Automaalritarbed - 4CR

4CR- Alustas oma tööd 2004 aastal kasvades välja Gutbier Group-ist, ühest suurimast ja vanemaist maalritöökojast Saksamaal. Laiast tootevalikust leiab kõik autovärvimiseks vajalikud materjalid (väljaarvatud autovärv). 4CR-i juhtlauseks on professionaalidelt professionaalidele! Seega võite olla kindel heas tulemuses konkurentsivõimelise hinna juures. 

Täiendav info tootja kodulehelt: www.4cr.de

Indasa lihvimisvahendid

Indasa asutati1979-ndal aastal ja tänaseks on ta kasvanud üheks Euroopa juhtivaks ja modernsemaks abrasiivide tootjaks. Indasa tooteid eksporditakse 70-sse riiki üle maailma.

Täiendav info tootja kodulehelt:www.indasa.pt 

Volz filtrid

Volz Luftfilter GmbH&Co asutati 1966-ndal aastal Manfred Volz-i ja tema naise poolt. Tänaseks on tehas tööandjaks enam kui 500-le töötajale ja paikneb ca 65 000 m2-l ning on üks maailma juhtivaid filtritootjaid. Meie pakume autode värvimiskambrite filtreid.

Täiendav info tootja kodulehelt: www.volzfilters.com

Farecla poleerimisvahendid


Farecla on asutatud 1952 aastal ja ta on üks juhtivaid poleerimispastade ja vahade tootjaid. Tarnitakse enam kui 120-sse riiki üle maailma. Pidev tootearendus lubab pakkuda kaasaegseid tooteid ja lahendusi. Laiast valikust leiab tooteid nii tööstuse, autode, jahtide, lennukite ja puidu jaoks ning paljude muude pindade töötlemiseks.

Täiendav info tootja kodulehelt: www.farecla.com

Sagola värvimisseadmed

Sagola on üle 60 aastase kogemusega juhtivaid värvipüstolite ja värvimisseadmete tootja Hispaanias, müües oma tooteid rohkem kui 80-sse riiki üle maailma. Tootevalikusse kuuluvad nii automaalritele mõeldud tooted, kui ka tööstuslikud värviseadmed. Pidev investeerimine tootearendusse tagab kindla kvaliteedi. 

Täiendav info tootja kodulehelt: www.sagola.com